Brafitting, a modelowanie sylwetki

W modelowaniu sylwetki dążymy do kształtu klepsydry: biust- wcięcie- biodra. Co ma profesjonalnie dobrany i dopasowany biustonosz do sylwetki, jej prezencji? Porządkuje sylwetkę i pozwala dostrzec jej realny kształt, a nawet można by rzec – potencjał. Biustonosz taki podnosi biust odsłaniając talię. Zbierając, podnosząc i kształtnie układając biust ewidentnie zmieniamy proporcje sylwetki. Górna część sylwetki staje się ,,lżejsza”. Odsłania się najwęższe miejsce figury – przestrzeń pod biustem. Duży biust staje się mniejszy i nie przytłacza figury, a mały powiększa się i dodaje kształtów sylwetce.

Korzystne zmiany w odległościach pomiędzy podziałami poziomymi sylwetki, dają efekt zgrabniejszej, smuklejszej, kobiecej figury. 

 

 Oczywiście wytrawna brafiterka- ekspert brafittingu dobierze oprócz odpowiedniego rozmiaru taką konstrukcję i model biustonosza, który będzie doskonale korelowal z typem Waszej sylwetki. Profesjonalnie dobrany biustonosz sprawi, że przestaniemy się garbić. Ma to ogromne znaczenie dla wyglądu całej naszej sylwetki.

 

 

Można więc bez żadnych wątpliwości stwierdzić, że brafitting jest nieodzownym elementem modelowania kobiecej figury i stylizacji. Najwyższa pora zacząć doceniać jego rolę w walce o zadowalający wygląd naszej sylwetki!

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2018 by Studio Brafittingu Agnieszka Dubiel created with Wix.com

  • Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Google+ App Icon
  • Instagram App Icon
  • LinkedIn App Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now